Daima Kalite!

Bayrampaşa / İstanbul

İstanbul Tower İş Merkezi

Tel:0212 567 63 78

Fax : 0212 567 43 33

E-posta

info@mert-makine.com

Daire ve Şerit Testere / Sarf Malzeme

STARKLOGO


1962 yılında kurulan STARK SpA, metal kesme alanında dünya lideridir .
Merkez ve üretim tesisleri İtalya’nın Udine kentindeki Trivignano Udinese’de bulunmaktadır.

ECOFACE
Çelik boru ve profil kesiminde hızlı kesim avantajı ile birlikte maliyet tasarruflu sağlayan performansı yüksek testerelerdir. Yapısal ve alaşımsız çeliklerin kesiminde tercih edilir.

SPEEDFACE
Özel kaplaması sayesinde yüksek ısıya dayanıklı ve kırılma katsayısı minimum olan yüksek hızlı kesim ömrüne sahip özel kaplamalı testeredir. Yüksek sertlikteki malzeme ve paslanmaz çeliklerin kesiminde tercih edilir.

BLACKFACE
Tam otomatik CNC tezgahlarda titanyum alüminyum kaplama ile güçlendirilmiş Blackface testere ile yüksek performans sunar. Düşük ve yüksek gerilimli çeliklerin kesiminde tercih edilir.

MILLENNIUM
Yüksek performansı sayesinde çelik boru ve profil kesimi yapan hızlı makinelerinde maksimum kesme adedi sağlar.

TCT OLYMPIC 300
Boru üretim hatlarında, boru ve profil kesimleri için yüksek beklentilerin doğru karşılığı TCT OLYMPIC 300 Maximum kesim adedi ve uzun bıçak ömrü

iwalogo

Şirketimiz 1973 yılında Shizuoka Eyaleti, Iwata Şehrinde kurulmuştur. Japon ahşap işçiliği ile ilgili pazarı hedefleyen testere bıçaklarının üretimi ve satışı ile başlayarak, yüksek teknoloji ve cömert destek ile müşterilerimizin güvenini kazandık. Japonya’da elde ettiğimiz bu sağlam sonuçlarla 1982 yılında dünyaya açılmaya başladık ve satış kanallarımızı Güneydoğu Asya ve Orta Doğu ülkelerine genişlettik. Üç yıl sonra, 1985’te, satış kanallarıyla birlikte bir şirket olarak büyümeyi hızlandırarak Kuzey Amerika ve Avrupa’ya yayıldık. Şu anda, yapı market, konut piyasası ve otomobille ilgili pazar gibi çok çeşitli alanlarda yer almaktadır ve çok çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için teknolojimizi geliştirmeye devam edeceğiz.